June 2011

Loučení ...

29. june 2011 at 12:27 | Abby |  News about site

Ahojky

Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou. Ta první je že.. jsem skončila po ukrutném boji na 2. místě v SONB - což je skvělé :D a ta druhá zpráva je že... zítra odjíždím na tábor, takže tady nebudu CELÝCH 14 DNÍ !!!!
Ach jo !!!...
Celých 14 dní bez blogování?! To se mnou nede dohromady!
Ale určitě to zase napravím a hlavně mám na to skoro celé prázdniny :)
Takže odhaduju, že přes prázdniny napíšu tak 200 článků :D
A to je super :DD
Tak se s vámi loučím, zítra už nic nenapíšu.. :´(
BUDETE MI CHYBĚT !!!
(teď trochu odbočím..)
Co bude na výzu ??
Já budu mít asi 3 dvojky a možná jednu 3..
Ale já si myslím, že na první rok na gymplu je to celkem dobrý..
Ale vážně tu trojku možná nedostanu
- tyjo! to bych asi skákala radostí!!! :)))

Tak se s vámi loučím a NAPLNO SI UŽIJTE PRÁZDNINY!!!!

Vaše adminka Abby


Jak správně žehlit vlasy

29. june 2011 at 10:49 | Abby |  Beauty tipy

Jak vlasy vyžehlit správně a přitom je co nejméně poničit? Úplně jednoduše,sleduj!


Důležitý je samotný výběr žehličky. Žehlička by se měla rychle zahřát a navíc je lepší ta užší. S tou pak vykouzlíte i vlnky.. Při výběru správné žehličky se soustřeďte na povrch, nejlepší a nejšetrnější jsou keramické žehličky, s turmalínovým a teflonovým povrchem . TIP! HP 4669, Philips, 1 999kč a méně! Výborné jsou také žehličky značky Remington, které často používají profesionální kadeřnice.
Co bys měla vědět? Čím častěji budeš žehličku na vlasy používat, tím vyšší riziko hrozí, že si vlasy zničíš. Vlasy budou suché a polámané.
1) Před vyhlazováním vlasů každý pramen postříkej ochranným sprejem (já jsem velmi spokojená s got2be od Schwarzkopf, 139Kč). Ten chrání proti poškození vysokou teplotou žehličky, tudíž důkladně popraš každý pramen, který chceš žehlit. Stačí pramínky postříkat shora, sprej se vsákne až ke konečků pramene.
2) Vlasy žehli odspoda hlavy, po vrstvách vlasů a vrstevnicích hlavy nahoru k šošolce. Zbytek vlasů si vždycky sepni gumičkou nebo sponou, aby ti nepřekážely. Ideálně přizvi na pomoc kamarádku, ale i sama to určitě hravě zvládneš. Buď trpělivá, prameny u temene hlavy zkus rovnat s hlavou v předklonu. Je to jednodušší. Nesnaž se žehlit hodně vlasů najednou. Tuto proceduru prostě nemůžeš uspěchat. Po jednotlivých pramenech přejížděj pomalu, vydrží ti pak déle rovné.
3) Hotovo! Super rovné vlasy za pár minut odteď zvládneš levou zadní.Závěrem rovné vlasy lehce přelakuj, aby se ve vlhku zase nezkroutily.

Abby

Domácí pedikúra

29. june 2011 at 10:46 | Abby |  f&b - nails
Ne každá žena má čas chodit pravidelně na odbornou pedikúru do salónů a tak přichází na řadu domácí péče o naše nožky. Je velmi důležitá, už proto, jaká je na naše nohy kladena zátěž. Popraskaná kůže na patách, zarůstající nehty či různé otlačeniny patří mezi nejčastější problémy nohou většiny žen. Pomoci může právě správná pedikúra, která dokáže těmto běžným problémům nejen předcházet, ale také zbavit se jich.

Základem je koupel:
Nejprve je dobré začít horkou koupelí nohou ve vodě s rozpuštěnou koupelovou solí. Ta napomáhá změkčení kůže chodidel, a tedy odstraňování odumřelých buněk. Vrstvičky změklé kůže pak odstraňujeme nejčastěji seřezávačem kůže, pemzou nebo pilníkem. Nejproblematičtějšími místy, kterým by se mělo věnovat nejvíce péče, jsou paty a záprstí. Ty jsou při chůzi nejvíce namáhanými částmi chodidel, a proto především zde dochází k rohovatění kůže nejvíce. Poté, co z chodidel odstraníte ztvrdlou kůži, nezapomeňte nohy důkladně promazat hydratačním krémem nebo nejlépe přímo zvláčňující emulzí na chodidla.

Nezapomínejde na nehty:
Následně přijde na řadu úprava nehtů. Ty na nohách stříhejte kleštičkami zásadně do rovna, tím zabráníte bolestivému zarůstání.
Délka nehtů záleží na každém, móda velí delší, ale pokud se pohybujete v místech, kde by se vám pod nehty mohly zanést nečistoty nebo plísně, pak určitě volte kratší "sestřih". Máte-li chuť, můžete nehty na závěr nalakovat.
Správná volba nástrojů:
I pro pedikúru jsou zapotřebí speciální pomůcky. Důležitý je především výběr nástroje, kterým budete odstraňovat kůži chodidel. Nejběžnější jsou tři - seřezávač kůže, pemza a pilník.
Seřezávač kůže si můžeme představit jako škrabku na kůži, která jakoby loupe celé tenké plošky ztvrdlé kůže. Je to velmi účinný nástroj, ale při jeho používaní hrozí pořezání a poškrábání chodidel, což vede i k nepříjemným zánětům. Používá se především v salonech.
Jeho opakem je dobře známá pemza. Pemza je speciální hornina s drsným povrchem, díky němuž je kůže z nohy mechanicky odírána. Její nevýhodou ale je, že po použití zůstává kůže roztřepená a má tendenci se zatrhávat.
Třetí možností jsou pak pilníky. Ty se vyrábějí v mnoha různých provedeních, jak co se týče tvaru, tak materiálu. Nejběžnější variantou jsou pilníky kovové, ale stejně jako u pilníků na nehty, tak ideálním řešením pro domácí péči o nohy je sklo.
Abby

Další colorka

29. june 2011 at 10:44 | Abby |  Moje tvorba
Líbí?

Abby

Styl Miley

29. june 2011 at 10:42 | Abby |  Celebs
Kdo by nechtěl vypadat jako Miley? Vždyť ona je tak krásná, úžasná, zářivá, no prostě dokonalá! Poradím ti, jak mít styl Hollywoodské star...

Krok 1: OČI

Miley si oblíbila kouřové oči. Docílíš jich pomocí černé tužky na oči. Udělej si silnou linku podél řas a rozmaž ji přes celé víčko tak, aby u řas byla nejvýraznější a nahoře téměř nebyla vidět. Můžeš použít i šedé oční stíny, ale tužka je trvanlivější. Nakonec, aby byl tvůj pohled dokonale kočičí, použij na řasenku se zhušťujícím efektem.
Tip: Pokud chceš můžeš použít i barevné stíny. Tekutými linkami zvýrazni oči podél řas a nanes stíny. Miley zbožňuje hnědé nebo zlaté.

Krok 2: NEDOKONALOSTI

I Miley je "puberťák", takže se jí na obličeji čas od času objeví nějaký ten pupínek. Použij korektor! Každou nedokonalost na své pleti zamázni korekční tyčinkou a tu pak rozmaž tak, aby nebyla na první pohled vidět.
Tip: Jestli tě trápí kruhy pod očima, použij slabou vrstvu korektoru i na ně.

Krok 3: TVÁŘE

Miley vždy vypadá upraveně, ale nikdy "zmalovaně". Jdi v jejích stopách. Na tváře nanes jen málo výraznou tvářenku nebo jejich líčení úplně vynech.
Tip: Dej pozor při oblékání. Obtisknutá tvářenka na tričku je pořádný trapas.

Krok 4: RTY

Jen zcela výjimečně uvidíš Miley s výrazně namalovanou pusou. Vyber si proto lesk ve stejné barvě jako jsou tvoje rty nebo o odstín světlejší. Lesk nanes vždy jen na rty a nikdy mimo ně! Abys nevypadala, že jsi právě poobědvala něco pořádně mastného!
Tip: Lesk na rtech moc dlouho nevydrží, proto ho nos stále při sobě.

Abby

Řetězáček

29. june 2011 at 10:38 | Abby |  Fun
Džus x CocaCola? - džus
ICQ x chat? -chat
Růžová x modrá? růžová
Čokoláda x lízátko? -lízátko
Chladno x teplo? -teplo
Beyoncé x Rihanna? -Beyoncé
Pastelka x obyčka? -pastelka
webkamera x foťák? -foťák
Pes x kočka? -kočka
Temno x světlo? -světlo
Nokia x Siemens? -Nokia
.Adio x respect.me? -respect me
R'n'B x Hip-Hop? - hip hop
.New York x Los Angeles? - ♥ New York ♥
Blogy, které mají pokračovat? -napiš do komentářů!

Abby

Líčení pro brunetky

28. june 2011 at 20:13 | Abby |  f&b - make-up
Jak jistě víme, pravé brunetky mívají světlejší pleť, mívají nahnědlý až nazlátlý podtón.
Jaké barvy k líčení brunetky zvolit ? ? ?
Brunetky by ke svému líčení měly volit teplé barvy, například hnědou, olivově zelenou, zlatou nebo blankytně modrou.
Brunetky by si při líčení měly dávat pozor na svétlé barvy, které na nich příliš nevyniknou.
Kosmetika - základní líčení pro brunetky :
- černá řasenka
- bronzující tvářenka
- bílá konturovací tužka
- ořní stíny ( olivově zelené, zlaté nebo blankytně modré )
- lesk na rty s hnědým nebo červeným nádechem
Správný postup při líčení :
Make up
Vždy nanášejte od středu a měl by být v barvě pleti. Rozjasněného obličeje docílíte tak, že nanesete kombinaci i světlejšího a tmavějhšího make-upu. Světlejší naneste na ty části, které chcete zvýraznit a tmavý na ty, které chcete utlumit. Na závěr naneste pudr.
Líčení očí
Temně černé linky a černá řasenka vypadá na ženách velice sexy, oční stíny je dobré zvolit podle barvy očí.
Rty
Při líčení rtů je vhodné použít lesk s nádechem hnědé nebo červené barvy + tónovací rtěnku, pokud nemáte tyto barvy rády, použijte klidně jinou tmavší barvičku, nikdy ovšem nepoužívejte světlé rtěnky, jelikož to na brunetkách vypadá nepřirozeně.

Abby

Péče pro obličej

28. june 2011 at 20:11 | Abby |  f&b - make-up
Ráno

Pleť musíte omýt vlažnou vodou a vyčistit čisticím gelem. Vyhýbejte se tvrdým mýdlům, ta obličej velice silně vysušují, neutírejte si obličej prudkými pohyby, pouze jej lehce poklepejte měkkým ručníkem. Následně je nutné pokožku obličeje osvěžit, aby se obnovilo přirozené pH pokožky. Poté ji musíte hydratovat.

Je nezbytné, aby krém, který používáte, odpovídal vašemu typu pokožky. Na něj je možné nanést jiný krém s ochranným slunečním faktorem. Teprve pak je pleť připravena na nalíčení.

Večer

Večer musíte postupovat stejně jako ráno, to znamená učinit všechny výše popsané kroky. Přibližně jednou týdně, s ohledem na váš typ pokožky, je po osvěžení pokožky potřeba provést peeling. Je to proces, kterým se odstraňují odumřelé kožní buňky. Ty jsou často příčinou černých teček, nebo dokonce i akné. A jsou to právě tyto odumřelé buňky, které brání přípravkům, které aplikujete na obličej, aby se dostaly do pokožky a působily v ní. Peelingový přípravek má podobu gelu s malými, tvrdšími částečkami. Poté se nanese krém a rovněž oční krém pro zpevnění očního okolí.

Nikdy nechoďte spát s nalíčeným obličejem, protože nalíčení neumožní pleti dýchat. Voděodolná líčidla se odstraňují snadněji za použití speciálního odličovacíh gelu.
Abby

Voda + líčení? To nejde - ale co když jo?

28. june 2011 at 20:06 | Abby |  f&b - make-up

Šminky & šipky do bazénu!

I nalíčená můžeš plavat, skákat a blbnout v bazénu, aniž by ses musela pořád obávat nějakého trapasu. Tara Reid je taky vodní živel, nicméně krásná chce být i při potápění, takže to udělej jako ona. Vyber si ty správné kosmetické vychytávky a klidně můžeš oslňovat kluky perfektními šipkami!


Nehtům sluší v létě francouzská manikúra, Twinkle Shine (miss sporty)
Voděodolná řasenka Volume Diva tě při plavání nikdy nezklame (Astor, 249 Kč)
Rty proti slunci ochrání žlutá tyčinka Labello (Labello, 75 Kč)
Místo nezdravého slunění zvol samoopalovací aerosol ve spreji (Nivea, 235 Kč)
Duo oční stíny Visions V* sice voděodolné nejsou, ale k vodě prostě patří (Oriflame, 119 Kč)
Pusu nejlépe ozdobí třešňová péče Labello (Labello, 44 Kč)
Tekutá rtěnka Soft Sensation Liquid Care tě chrání před sluncem (Astor, 159 Kč)
Tvé oči ocení voděodolnou řasenku Sexy Curves (Rimmel London, 175 Kč)
Abby


Tipy od Ashley

28. june 2011 at 20:03 | Abby |  Beauty tipy

5 TIPŮ OD ASHLEY

Hvězda "Muzikálu ze střední" Ashley (24) sází na svoje vyzkoušené fígle!

1. Chceš zhubnout? Tak před každým jídlem vypij sklenici vody! Zaplní žaludek a ty toho pak sníš míň!

2. Máš večer hlad, ale držíš dietu? Dej si ovoce!

3. Trápí tě suché a lámavé vlasy? Dopřej jim masku z vajec a olivového oleje! Smíchej dva žloutky a dvě lžíce olivového oleje a vzniklou směs napatlej na vlasy a nech působit 20 minut!

4. Máš celý den frmol a nestíháš se pořádně najíst? Tak nos v kabelce müsli tyčinku, banán nebo jogurtový nápoj! Skvěle tě zasytí a dodají novou energii!

5. Měla jsi dlouhý večer a tušíš, že tvou tvář budou ráno "zdobit" tmavé kruhy pod očima? Tak vyzkoušej Ashleyin fígl: Dej přes noc do mrazáku dvě polévkové lžíce a ráno si je na pět minut přilož na oteklé oči!

Abby
...........|||