September 2011

Společnost

30. september 2011 at 19:01 | Abby^^ |  Téma týdne

Společnost

Rozhodla jsem se napsat článek na téma týdne :)
Společnost je vlastně všude kolem nás. Když jsi doma, ve škole, venku, na party.. Společnost nám většinou dělá skupina lidí nebo kamarádů, učitelů, ale i věci. Když jsi třeba sama doma, tak ti v tvém pokoji dělá společnost, například plyšák nebo něco co máš u sebe v pokoji. Vlastně, nikdy nejseš bez společnosti :) Třeba teď mi dělá společnost notebook na kterém píšu, taťka a ségry.
Já bych třeba bez společnosti nemohla být. To bych asi umřela nudou :D
Společnost může být negativní a pozitivní. Ta pozitivní společnost je jako když máš kolem sebe tobě přijemné lidi s kterými se můžeš bavit, smát se a povídat si :) Ta negativní společnost je vlastně pravý opak. Třeba když se někdo s někým v tvém okolí hádá nebo něco podobnýho.
Bez společnosti by vlastně nikdo nemohl existovat. Teda mohl, ale on by stejně dřív nebo později umřel nudou :D

Abby
ZDROJ obrázku: zde

Poznej kluka podle písma

29. september 2011 at 18:11 | Abby^^ |  Z deníku

Poznej kluka podle písma!

Nevyznáš se v něm? Prozkoumej mu sešity a budeš mít v něm jasno!

Sklon písma doprava
Tenhle kluk má dostatečně dozmyšleno, co by chtěl dokázat. Není to žádný snílek plující v oblacích. Zaujmeš ho svými odvážnými plány a názory.

Sklon písma doleva
Snílek a romantik. Budeš-li chtít ulovit takového kluka, vyprávěj mu o svých snech a představách. Zajímají ho knížky, umění, ale i všechny tajuplné věci.

Přetahuje dolů přes řádek
Dost velký důraz klade na svojí rodinu a dobré vztahy. Byl by určitě rád, kdybys jako jeho holka často chodila na návštěvu k nim domů.

Vysoká písmenka
Trošku nebezpečný kluk snů! Nejspíš bude přelétavý a když se jeden den dvoří tobě, není divu, to druhý den zkouší na tvojí nejlepší kámošku. Dej si na ně pozor!

Výrazně velká písmenka
Tenhle kluk má spoustu koníčků a zájmů, proto by pro tebe nemělo být těžké začít se s ním bavit. Určitě si rád popovídá o svojí sbírce nebo třeba sportu, který baví vás oba. Není moc na nějaké rozebírání pocitů, spíš ho baví vše jasné a praktické.

Písmena jako "blechy"
Fajn společník a milý kluk. Většinou není ale do ničeho příliš "zažraný" a může tak na okolí působit trochu drobátko nudně. Nicméně třeba v něm objevíš skryté kvality :)

Rychle psaná písmena a mírně stoupající přes řádky
Akční typ kluka, do všeho se rychle nadchne a rád vymýšlí různé novinky a blbosti :D Baví se rád s lidmi, je zkrátka společenský a aktivní.

Dobře čitelné pravidelné a přehledné písmo
Tenhle kluk je tak trochu "akurátní", má rád ve všem pořádek a přehled. Raději ho nezvi domů na návštěvu, když máš v pokoji nepořádek. A rozhodně ho naštve, když přijdeš pozdě na rande.!

Velké a široké písmo
Tohle je aktivní kluk se spoustou energie a nových nápadů. Pozor ale, někdy to trochu přehání! Nicméně nudit se s ním rozhodně alespoň v začátku nebudeš !

Začíná psát daleko od krajů
Tomuhle klukovi hodně záleží na jeho rodině, takže si dej pozor, abys ho náhodou neurazila nějakou nevhodnou poznámkou. To by se mohl pěkně naštvat!

----------------------------------------
Ale stejně: Ať kluci píšou, jak píšou, všichni stejně píšou jako prasata :D teda, až na vyjímky..

Abby


Zase zpátky ;D

26. september 2011 at 19:55 | Abby^^ |  Diary

Čaute lidi :-*

Jinou větu na to nemám: "Nebyl čas".. Celej víkend jsem se učila, ale chviliku na blog jsem si taky našla. Omlouvám se za tu dobu mé nepřítomnosti tady na blogu. Určitě přidám ještě dneska nějaký ten "užitečný" článek nebo co to v poslední době píšu ;D Nebo asi ne.. Teď jsem byla u večeře a asi to nevíjde. Musim se učit a napsat si úkoly :´( Poslední dobou fakt zanedbávám svůj blog.. Ještě musím udělat nějaké věci v menu (jako ikonku atd.) a ve článcích a hlavně v rubrice Fashion & beuaty a v Rady & tipy. Udělám tak nějaké rozcestníky :)
Dneska tady už asi nenapíšu, ale buďte rádi že jsem se vůbec ozvala. Protože teď jsem přišla z dvou a půhodinového baletu a jsem TOTÁLNĚ vyčerpaná. Takže na blog (tedy na psaní článků) už vůbec nemám chuť ani náladu. Doufám, že mi to prominete... :/
Tak já padám - zatím ahoj.

Vaše Abb :-*

PNG srdíčka, která mě uchvátila

24. september 2011 at 20:13 | Abby^^ |  Ostatní

Musím se s vámi o to podělit.. :)

Má aff Eliška má krásný blog a dělá úžasné PNG výtvory. Chtěla bych se s vámi o to podělit :) Tady jsou poslední PNG srdíčka z její tvorby, která mě přímo nadchla !Jsou opravdu krásná a doufám, že se líbí i vám tak jako mě !
ZDROJ:
adminka Eliška
Ikonka:

Asi výhra v BravoGirl ;D

23. september 2011 at 21:41 | Abby^^ |  Diary
Asi znáš časák pro holky jménem BravoGirl. Podle mě nejlepší časopis na světě ;D V minulém čísle jsem soutěžila v křížovce o nový balíček Playboy Play It Rock celé kolekce (v kolekci je: parfém, deo narural sprej a body spray). Je to nová kolekce slavného králíčka Playboye, která právě přichází na trh - tedy přesněji řečeno už přišlo na trh, ale není to dlouho. No, a v každém čísle, které si koupím vždycky soutěžím s křížovkou. Ještě nikdy jsem nevyhrála, tak to vždycky zkouším dál a dál :D a baví mě to! Vůbec jsem ani nepředpokládala, že bych měla to štěstí a vyhrála. A právě proto mě překvapila SMSka, která mi včera přišla. Psali mi z redakce, že jsem vyhrála!! :)) Tyjo, já byla štěstím bez sebe! Dneska mi napsali, že mi dárek pošlou a že příští týden mi příjde - hurá a na druhou stranu ach jo, protože až příští týden.. Samozdřejmě se tím taky nechci nijak chlubit, ale prostě jsem vám to chtěla jen oznámit :)
Takže, na dárek se těším a padám od kompu, protože mě máma už od něho honí xD
Tak čusík
Abby :-*

Na téma vlasy

23. september 2011 at 19:52 | Abby^^ |  f&b - hair
zapletani-copanku-dlouhe-vlasy-2.jpg

Copánky... ohony... culíky...

Obyčejný cop nebo pletený culík zná každý. Ale jak se vyznat v tom, co jsou dredy, rasta nebo francouzské copánky?

Co jsou...
... dredy
Na první pohled dredy vypadají, že dotyčný si dlouho nemyl hlavu, a proto se mu vlasy zamotaly do podivných silných rozcuchaných pramenů. Tak přesně to jsou dredy. Dredaři nosí rádi ve vlasech šátek nebo čelenku, z nichž jim dredy vzadu vylézají. Podle mě to ale vypadá trochu (víc) divně..
... francouzské copánky
Asi znáš francouzský cop - cop pletený už od temene hlavy, ke kterému se postupně přidávají z obou stran prameny vlasů. Francouzské copánky jsou založeny na stejného principu, až na to, že místo jednoho je jich spousta po celé hlavě ;D
... rasta nebo afro copánky
Jsou to copánky, ale ne jen z vlastních vlasů. Na přírodní vlasy (tedy na ty tvoje) se naplétají další umělé materiály. Nejčastěji vlna, chemlon nebo tak zvaný kanekalon. Copánky mohou být různě silné a zdobené (např. korálky..) Klidně si můžeš rozpustit vlasy a tyto copánky udělat jen někde (jako například, když máš jeden pramen vlasů, tak na něj můžeš zaplést tu vlnu nebo bavlnku nebo místo vlny třeba ty korálky ;D)

Originální copy a culíky
Něco mezi francouzským culíkem a culíkem
Pokus máš alespoň polodlouhé vlasy, požádej kamarádku, aby ti od temene hlavy splétala francouzský cop. Až dojde úplně dolů, ať ti vlasy sepne sponkou nebo gumičkou jako obyčejný culík. Ale tento účes pravděpodobně už asi znáš ;)
Elegantní cop
Udělej si cop na temeni hlavy. Nech si ale dva prameny vlasů mimo něj na každé straně - ty pak obmotej okolo gumičky, kterou tak elegantně zakryješ (doporučuju tenčí gumičku ;D) Konce upevni sponkou nebo vlásenkou.

Čím ozdobit cop nebo culík?
Zkus něco nového! Jestli máš minimálně polodlouhé vlasy, místo jedné gumičky ozdob culík několika barevnými gumičkami vždy 3 centometry po sobě. Nebo: Udělej si normální culík a vezmi jeden pramen vlasů a zapleť ho.
--------------------------------------
Gumičku na culíku omotej pestrobarevným šátkem, který na konci zajímavě zauzluješ.
-------------------------------------
Líbí se ti nějaký knoflík tak moc, že bys ho chtěla nosit častěji, než můžeš? Našij ho na gumičku a nos ve vlasech. získáš si tak originální ozdobu :) Nebo to samé můžeš udělat i se sponkou, ale knoflík samozdřejmě přilepíš.

-Nějaké malé tipy jsem vám sem napsala, tak doufám že se článek líbí ;D-
Abby

Udělej si test s kamarádkou

22. september 2011 at 18:43 | Abby^^ |  Fun

UDĚLEJTE SI TEST KAMARÁDSTVÍ!

POKYNY K TESTU:
Nejdřív ty a potom kamarádka přidělujte po 1 až 3 bodech následujícím věcem,činnostem, nebo hodnotám podle toho, jak moc je máte v oblibě nebo naopak.
1=NE 2=TAK NĚCO MEZI TÍM 3=ANO
Až oboduješ všechno sama, zakryj svůj sloupec a dej hodnocení kamarádce.Jak moc jste si podobné? Co máte společného? Poznáte podle toho,jak moc jste se v bodech shodly, nebo naopak neshodly.Všechno pak ještě společně prodiskutujte.
TY: KAMARÁDKA:
tajný deník:
rtěnka:
kamarádství s klukama:
tělocvik:
letní tábor:
víkend s rodiči:
spolužáci ze třídy:
dívčí romány:
televizní seriály:
Tohle si nakresli na papír a udělej si test s kamarádkami !

Good luck ;D
Abby

Blog dostal podzimní kabátek !

22. september 2011 at 18:30 | Abby^^ |  News about site
Takže jsem svůj blog převlékla do nového podzimního kabátku !
Design se mi líbil hned na první pohled, a doufám že se vám líbí stejně tak, jako mě. Je od mé věrné aff Charlotte, která dělá nádherné designy :) Moc děkuju, že jsi udělala tak krásný dess !! Jinak, ještě přidám něco do menu a udělám ještě drobná nastavení do stránky. Tak to je všechno, co jsem vám chtěla oznámit :)

Abby :-*

Jsi stydlivka, trémistka, exhibicionistka nebo úplný kliďas?

20. september 2011 at 20:48 | Abby^^ |  Fun

Jsi stydlivka.. trémistka.. exhibicionistka.. nebo úplný kliďas?

ANEB TEST :)

1) V autobuse se na tebe usměje sympatický kluk. Co uděláš?
a) Odvrátím zrak a už se na něj nepodívám..
b) Usměju se na něj taky.
c) Nevím, podle nálady a situace..
2) Máš před celou třídou přečíst svůj referát. Jak se cítíš?
a) Hróóózně se stydím.
b) Potěšilo mě to.
c) Přečtu ho ráda..
3) Do školy přijedou studenti z Anglie. Máš je provázet po celém vašem městě, co ty na to?
a) Nesnáším mluvit anglicky před lidmi.
b) Moc se těším!
c) Příjemné mi to není, ale co se dá dělat..
4) Kamarádka tě přemlouvá, ať s ní chodíš do hereckého kroužku...
a) Nemám zájem..
b) Budu tam chodit moc ráda!
c) Ještě si to rozmyslím..
5) Jdeš na svoje první rande s prima klukem. Jak se cítíš?
a) Mám velkou trému..
b) Užívám si to!
c) Trochu se stydím, ale těším se..
6) Byla jsi vybrána do recitační soutěže. Jak zareaguješ?
a) Sice mám radost, ale budu se stydět..
b) Jsem nadšená, recituju hrozně ráda!
c) Nijak to neprožívám.
7) Přijdeš na večírek, kde skoro nikoho neznáš. Jak se zachováš?
a) Sednu si do koutku a navážu rozhovor se
sympatickou dívkou.
b) Okamžitě se stanu středem pozornosti.!
c) Procházím sem a tam a občas prohodím s
někým slovo..

VYHODNOCENÍ:
A) - 1. bod
B) - 3. body
C) - 2. body

7-11 bodů: Jsi velká trémistka a ještě větší
stydlín. Veškerá veřejná vystoupení
tě stresují. Zatím ti to nevadilo, ale
časem ti to může začít komplikovat
život. Začni s tím něco dělat!
Dobrá zpráva - některým klukům
se stydlivky líbí..
12-16 bodů: Jsi velký kliďas, proto jsi taky oblíbená
kamarádka. Nepropadneš nikdy panice
a nepříjemným situacím se dokážeš
postavit čelem. Umíš jasně říct, co chceš
a co ne. Máš občas malou trému, ale to
je úplně normální..
17-21 bodů: Ty jsi úplná exhibicionistka! Ráda se předvádíš
a upoutáváš na sebe pozornost. Máš štěstí, že se
můžeš vrhat do věcí po hlavě a v podstatě tě
nic nezaskočí. Ale pozor, některým lidem
můžeš lézt na nervy!

Abby^^

Asi nemocná..

20. september 2011 at 15:56 | Abby^^ |  Diary

Ahojky všichni :-*
Včéra (nebo i dokonce předevčírem) jsem vůbec nenapsala.. Ptáte se proč? Mám pro vás jednoznačnou odpověď. Včera jsem normálně šla na klavír jako vždycky, ale najednou se mi hrozně zamotala hlava a začala jsem mít mžitky před očima a brněly mě nohy. Řekla jsem si: Hm. Dobrý - migréna.. Migrénu jsem zdědila po taťkovi. Potom to už šlo jako po drátkách. Začala mě uplně nehorázně bolet hlava a potom se celá ta bolest přenesla jen na jednu stranu hlavy. To vám řeknu, je to příšerná bolest. V tu chvíli se mi normálně z té bolesti chtělo brečet. Ne, ale mám výhodu, protože mamka je moje učitelka na klavír. A ještěže šel můj taťka vyzvednout Elišku (mou 6tiletou ségřičku - ďábel :D) z nauky, tak mě hodil domů. Večer jsem měla skoro 39 horečku - a bylo to uplně k nevydržení! Ta hlava mě bolela jako bych měla znovu otřes mozku - což jsem už jednou měla, příšerná bolest. Nakonec jsem stejnak usnula. Ráno (tedy dneska) to už vypadalo, že už to bude dobrý - ale nebylo. Chvilku jsem se koukala na TV a chtěla jsem něco napsat sem na blog. A najednou se to skoro celé opakovalo. Nakonec jsem si šla lehnout a teď jsem se vzbudila. Dokopala jsem se něco napsat :) Doufejme, že se to nebude opakovat. Příšerně mě bolí v krku a mám (jenom) 38 teplotu- díky bohu! Abylo mi blbě od žaludku takže jsem ráno zvracela.. Teď mi je už celkem dobře.
Takže jednoznačná odpověď je: Jsem nemocná. Mám chřipku. NEBO: Jsem nemocná chřipkou :D

Pro Affs:
Affíci omlouvám se, ale tento týden nebudu obíhat (dneska vás oběhnu). Tak kdyby byla nějaká kontrola affs, tak mě z ní prosím vynechte :-* Děkuju a omlouvám se.. Doufám, že mi to prominete. Nemám vůbec sílu být na PC - i teď bych si nejradši zalezla do postýlky s horkou čokoládou se šlehačkou :D

Tak se zatím mějte :) A držte mi palce ať se uzdravím. Protože ším dřív se uzdravím, tím dřív budu taky blogovat!
Pac & pusu, Abby.
...........|||