December 2011

Happy New Year!!

31. december 2011 at 12:02 | Abby^^ |  News about site
Tumblr_lx2bto9iu31r9pk6ao1_500_large

Yes! It´s new year! New year 2012. Tomorrow.

Co s předsevzetím? Chtěla bych udělat všechno ;)♥
Skoro nikdy si předsevzetí nedávám, protože ho stejně nedodržím. A kdybych si předsevzetí dala, a nesplnilo by se mi to co, jsem chtěla, byla bych potom zbytečně zklamaná. Popravdě, já se moc těším na nový rok! Stane se toho docela dost a v to pevně doufám :)
A konec světa? Na to nevěřím, už mělo být tolik konců světa a stejně se nic nestalo, tak proč by jsme se měli bát, že konec světa bude? Já nevidím ani jediný důvod♥
Nechodím se opít, což ani nemůžu a hlavně si chci užít Nový rok, tak jak to má být! Už ani nevím, co psát, ale rok 2011 se fakt vydařil - teda alespoň mě ;) A vám - jak se vám líbil legendární rok 2011? :D
Já bych toho ještě chtěla udělat - myslím ještě v tomhle roce 2011, ale asi všechno nestihnu. Ale pokusím se!
A jak jste na tom vy? Těšíte se na rok 2012? Věříte na konec světa?
Takže vám přeju:

♥ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK♥

Píšu asi naposledy v tomto roce, takže chci říct, že se mi tenhle blogovací rok vydařil. Napsala jsem tolik článků - a jenom pro informaci, už mám napsáno přes 360 článků (přesněji s tímhle článkem 362)! To mi přijde docela dost, když mám tento blog od dubna ;) Doufám, že se mi i rok 2012 vydaří stejně tak, jako rok 2011!

Abby


Po Vánocích zase zpátky ;)

27. december 2011 at 21:16 | Abby^^ |  News about site
Tumblr_l42pe9vtar1qaw5ijo1_500_large

Po Vánocích jsem zase zpátky ;)

Ahojky lidičky, jak pak se máte? Právě jsem se připlazila k počítači, vydechla si a začala psát. No jo, Vánoce byly náročné! Skoro ani na chvilku jsem si nevydechla a to mají být Vánoce svátky klidu a míru. Ale to je jedno, jelikož jsem šťastná za ty nádherné dárky které jsem dostala (pro ty, co chtějí vědět co jsem dostala k Vánocům, ať čtou dál) Takže začneme :D Dostala jsem oblečení (radši všechno oblečení nebudu vyjmenovávat), nádherný stříbrný prstýnek, hodně knížek - budu se muset do toho čtení zakousnout, potom novou bundu (dá se tomu říct i kabát), deník, kosmetiku, hrníček s kočičkou, a tak dále.. Je toho ještě dost :) Ale trochu mě mrzelo, že jsem pod stromečkem nenašla nové džíny a hlavně už dlouho slibovaný dotykový telefon HTC.. :( Jede až ze zahraničí a měl by přijít až v únoru. Ach jo! Už vidím, že mi rodiče řeknou, že mi ho dají až k narozeninám, které mám v březnu. Ale dá se to přežít!
A co vy? Co jste dostali pod stromeček? Co vás potěšilo?
Teď začnu psát úplně o něčem jiném. O velké rekonstrukci blogu. Už brzo jí začnu dělat. Třeste se - teda těšte se ;) Asi už budu nastavovat ten nový design, jelikož tento nádherný design jsem si objednala jen na Svátky vánoční. Tak to je asi vše, takový menší "pozdrav" že jsem zase zpátky :D :-*


Christmas Songs

23. december 2011 at 12:23 | Abby^^ |  Ostatní
Christmas Songs

(trochu starší, ale pořád moc hezká písnička)


(tahle mě nikdy neomrzí poslouchat)

(od Hilary Duff - taky moc pěkná písnička)


Levné vánoční nákupy

22. december 2011 at 19:32 | Abby^^ |  Z deníku

4282cc402c6f11e19896123138142014_7_large

Levné vánoční nákupy

Nemáš na Vánoce v kasičce dost peněz na velké nákupy v nákupním centru, ale přesto bys chtěla všechny potěšit? Napadlo mě pár dobrých nápadů, kam vyrazit na levné vánoční nákupy :)
Second hand - v second handech se dá levně sehnat spousta pěkných věcí. Na Vánoce tam můžeš koupit nějakou drobnost - třeba šátek. Nezapomeň ho ale potom vyprat a vyžehlit, než ho zabalíš :D
Obchod s levnými knihami - seženeš tam spoustu knížek, CD, nebo třeba kalendářů. Rozhodně tam můžeš před Vánoci vyrazit. (přes internet: www.levneknihy.cz)
Bleší trh - na některých místech se konají bleší trhy, kde každý může prodávat cokoliv. Je to obvykle náhoda, nemusíš, ale můžeš tam narazit na něco zajímavého.
Domácí potřeby - některé porcelánové hrníčky nebo talířky nejsou vůbec drahé. Jestli chceš, můžeš jednobarevné kousky pomalovat ještě barvou na sklo nebo nechat jak jsou. Určitě tam najdeš dáreček třeba pro babičku ;)
Vánoční trhy - také na předvánočním trhu seženeš u stánků spoustu pěkných drobností třeba pro kamarádky. Ať už jsou to svíčky, vánoční čaje nebo ručně vyráběné ozdoby na stromeček ;) (například v Lysé nad Labem na výstavišti jsou momentálně vánoční trhy)


Přes Vánoce tady nebudu..

22. december 2011 at 19:04 | Abby^^

Ahojky všichni ;)

Mám pro vás 2 zprávy.. Zaprvé tady přes Vánoce nebudu a za druhé asi víte proč. Já si přece nebudu kazit Vánoce tím, že budu poslouchat nadávky (viz minulý článek). Prostě si jenom nechci kazit Vánoce, to je vše ;D Já všechno prakticky beru s nadhledem, jelikož se mi tohle stalo už mnohokrát :) Nebudu to řešit! Budu si užívat Vánoc a po Vánocích se k vám zase vrátím! (takže takový menší HIATUS od 23.12 do 26.12 - doufám, že to není tak moc)
Jinak bych vám moc chtěla něco říct.. Po novém roce se těšte na velké změny na tomto blogu, které budou vážně velkolepé! Bude změna designu (který si pochopitelně udělám sama - tedy doufám), změna zaměření, článků.. No, je toho hodně. Berte to tak, jako by jsem si založila nový blog ;) Jenom se mi nechce měnit název blogu a to je snad skoro jediný důvod, proč nový blog nezaložím. No, to byla jen taková menší informace :D
Zítra tady už nebudu. A proto vám chci popřát ty nejkouzelnější, nejkrásnější Vánoce! :) Pěkně si je užijte a moc se na vás těším už 27. prosince !!


Opožděné vyhodnocení kontroly Affs

18. december 2011 at 19:31 | Abby^^ |  News about site

Zapsali se // zůstávají


Nezapsali se // nezůstávají


Nezapsali se // zůstávají

(aneb byla jsem hodná a přihmouřila jsem oči)


Tipy na vánoční dárky

18. december 2011 at 18:18 | Abby^^ |  Z deníku

Dárky a dárečky :)

Vánoce se blíží a ty jsi úplně bezradná? Tady jsou zaručené tipy na dárky, kterými nic nezkazíš!

KAMARÁDCE
Obchod s bižuterií a doplňky to jistí! Pořiď kamarádce čelenku do vlasů nebo náramek. Určitě jí potěší!

KLUKOVI
Jste romanticky zamilovaný pár? Kup mu třeba roztomilou hračku (plyšáka). Ale jestli máš pocit, že ocení něco praktického, tak mu kup třeba podložku pod myš, míčky na tenis nebo cokoliv spojeného s jeho nejmilejším koníčkem.

MÁMĚ
Každá máma ocení kosmetický dárek. I když nevíš, co přesně používá, nic nezkazíš sprchovým gelem nebo výživným krémem na ruce. Mamince určitě udělá raodst taky ručně vyrobené mýdlo (seženeš ho v obchodě se staročeskými řemesly nebo na vánočních trzích), kerým si může provonět prádlo.

TÁTOVI
Každý táta alespoň trochu čte. Určitě víš, jaká oblast ho nejvíc zajímá. Podle toho zkus koupit knížku o sportu, detektivku, román nebo literaturu faktů.
Je táta sportovec? Překvap ho na Vánoce jednoduchým sportovním doplňkem, například potítky nebo sportovními ponožkami.

BABIČCE
Babičky mívají obvykle rády kafe, proto tím pravým dárkem pro svou babiču může být keramický hrneček na kávu a balíček voňavé kávy. Babička ocení i kalendář s krásnými fotografiemi, ale taky cokoliv, co jsi vyrobila ty sama :)

DĚDOVI
Někteří dědové rádi kutí, proto by ocenili zajímavou knížku pro kutily. Snad ho potěší i pěkný džbán na pivo nebo ozdobný otvírák s originálním detailem.

STARŠÍ SESTŘE
Určitě je tvoje sestra parádnice, proto pro mi budou skvělým dárkem naušnice nebo korálky z barevného skla. Jestli se ségra maluje, pořiď jí jednoduché oční stíny.

MLADŠÍ SESTŘE
Úplně malé sestřičce uděláš radost roztomilým plyšákem, trochu větší ségru určitě potěší barevné pastelky a blok na kreslení.

STARŠÍMU BRÁCHOVI
Starší bráchové mívají slabost pro hudbu nebo sport, proto zkus koupit plakát na stěnu s jeho oblíbeným zpěvákem, skupinou nebo fotbalistou. Taky kšiltovkou nic nezkazíš!

MLADŠÍMU BRÁCHOVI
Malí bráškové si obvykle potrpí na sladkosti nebo různá autíčka. Malinký bráška ocení nejvíc hračku.

Tak snad ti to trochu pomůže při hledání vánočního dárku :)


Free design - It´s Christmas time

15. december 2011 at 19:05 | Abby^^ |  Free designs
FREE DESIGN - IT´S CHRISTMAS TIME


(více v CČ)

Free design - I ♥ London

14. december 2011 at 19:16 | Abby^^ |  Free designs
FREE DESIGN - I ♥ LONDON


(více v CČ)

Free design - The sweet Christmas

13. december 2011 at 19:33 | Abby^^ |  Free designs
FREE DESIGN - THE SWEET CHRISTMAS


(více v CČ)
...........|||