March 2012

The Sorting Affs

31. march 2012 at 16:02 | Kris ツ |  News about site
Asi si teď říkáte, že jsem asi padla, ale je to tak! Musím udělat protřídění, jelikož mi připadá, že sem chodí jenom čtvrtina mých milovaných Affs... Vím, že teď je takové "období kontrol a tředění" a že kontroly dělají snad všichni, ale fakt nemám už navybranou. Tákže :D tady v celém článku je protřídění.


Sweatshirts ♥

31. march 2012 at 13:22 | Kris ツ |  f&b - actual fashion
Boží mikiny ♥ Co tomu říkáte?

(více v celém článku)

Inspiration 0.2

31. march 2012 at 12:27 | Kris ツ |  f&b - inspiration
Zdravím! Je už konečně víkend a já si ho chci užít naplno. No, možná to jen tak nepůjde, jelikož nená zrovna slunečno.. Prší, fouká vítr a je zima. Z nudy jsem udělala druhou inspiraci :)

*Líbí se vám kostkované košile?
*Máte doma nějaký z těchto náhrdelníků?

Užijte si víkend!

Kris


VFS - 3. kolo + vyhodnocení

30. march 2012 at 18:48 | Kris ツ |  Velká Fotografická Soutěž

Zdravíčko!

Takže konečně je tady 3. kolo Velké Fotografické Soutěže! Čekala jsem ještě na Klárí ♥, aby fotku mohla poslat, takže jí nakonec poslala :) Tákže! Udělali jste všichni moc pěkné fotečky a jsem moc ráda, že je všichni poslali.
Téma bylo "Sladkosti"

VAŠE SKÓRE
Artis: 9+3+10+6 = 28 bodů
Baush: 9+9+10+8 = 36 bodů
Klárí: 10+5+9,5+4 = 28,5 bodů
Puppy: 8+9+9+5 = 31 bodů
Simča: 10+7+9+6 = 32 bodů

(fotky + vyhodnocení, zadání na 4.kolo a anketa v CČ)

Smysl života? Žít ♥

27. march 2012 at 21:14 | Kris ツ |  Z deníku
Někdy si říkám nebo se zamýšlím, proč vlastně žiju. Někdy dokonce nemůžu uvěřit tomu, že žiju. Jsou to takové chvilky, kdy jsem fakt zmatená a říkám si, že se dřív nebo později stejně probudím a bude všechno jinak. Všechno tohle by byl jenom sen.. Měla bych jiné rodiče, sourozence, kamarády... Bylo by to strašný, asi první, co bych udělala by bylo, že bych se okamžitě rozbrečela. Vážně příšerná představa. Jasně, chtěla bych ve svém životě něco změnit, ale to jsou jenom detaily :) A smysl života? Vždyť na co nám to je, když stejně jednou všichni skončíme v hrobě.. Proč pak se namáhat? Je to všechno zbytečné! - Tohle byl příklad negativního postoje ke svému životu. A teď ten pozitivní - vždyť tolik se toho dá za celý život udělat, můžeme dosáhnout vrcholu, když budeme pro to něco dělat a hlavně je tady vliv ostatních. Rodina, kamarádi! Je to daleko lepší než být někde zabedněná a nevycházet z domu jenom proto, že sis usmyslela, že nic dělat nebudeš protože to stejně nemá smysl.. Podle mě je nejlepší užívat si každičkou minutu i hodinu, protože čas se nikdy vrátit zpátky nedá (no možná by se dal z oblasti fyziky :D), ale teoreticky se prostě nedá vrátit. Proto si musíme všichni užít každý den naplno. Vím, že to někdy prostě nejde, protože máte špatnou náladu, ale den bude takový jaký si ho uděláte! Udělejte si život po svém :) Jasně, že se vždycky najde někdo, který vám bude házet klacky pod nohy, ale je potřeba to překonat. Vždyť v životě je tolik nádherných chvilek, které vám už nikdo nikdy nemůže sebrat. A taky vzpomínky. Ty s vámi budou až do konce vašeho života a nikdo je vám už neveme ♥ Nedají se koupit, nedají se ukrást... Každý má odlišné vzpomínky. Vzpomínky z nejkrásnějších chvilke vašeho života nebo i vzpomínky, kdy vám nebylo zrovna do zpěvu. Jednou na to všechno budete vzpomínat..
Takže bavte se, mluvte, brečte, smějte se a hlavně ŽIJTE ♥
(článek plný mého fylozofování :D)

Kris


Jedna velká novinka!

26. march 2012 at 19:10 | Abby ツ |  News about site
Definitivně a jednou pro vždy jsem se rozhodla.
Už mě nebavilo koukat na svůj blog a všude vidět jenom Abby, Abby, Abby... Pravda je, že mě tato přezdívka omrzela. Mě vždycky po nějakém čase všechno omrzí - ať už je to design, který měním docela často nebo ať je to ta zmiňovaná přezdívka. Chtělo to změnu. Velkou změnu. Celé noci jsem bloumala nad tím, jaká bude moje nová přezdívka. Napadalo mě hodně přezdívek, ale furt nechtěla přijít ta pravá. Nakonec jsem usoudila, že si tuto přezdívku nechám. Dneska se to stalo. Dneska jsem si uvědomila, že moje jméno Kristýna, je přece taky celkem pěkné. Je to celkem originální, ale když na to tak koukám, skoro každá blogerka má odlišnou přezdívku od svého pravého jména. Chci být "originální" a proto jsem si "vymyslela" přezdívku. Říkají mi tak lidi i v reálu.

Říkají mi Kris!

Tak a je to venku :) Podle mě je lepší, když mě budete oslovovat mým pravým jménem a né jenom nějakou přezdívkou. Od této chvíle mi prosím všichni říkejte Kris ,)
Prosím mé affs, aby si mě změnili z Abby na Kris - děkujů. Moje jméno se mi líbí, tak proč ho nepoužít jako přezdívku na blogu? Přijde mi to jako skvělý nápad. Co říkáte? Wow, to je najednou pocit! Už žádná Abby, už jenom Kris.

Tak se zatím mějte!

Kris

(zdroj PNG: Foxi*)

PNG 0.2

26. march 2012 at 17:29 | Abby ツ |  PNG
Zdravím! Teď jsem se tak trochu nudila, tak jsem z té velké nudy vytvořila nějaká "PNG" srdíčka. Poslední dobou mi grafičení moc nejde.. Chtěla jsem si na PNG srdíčka stáhnout photoshop a už jsem si ho několikrát stáhla, ale nevím čím to bylo, ale prostě mi soubor nešel rozbalit a to já WinRar mám! Je to k vzteku... Neznáte náhodou nějakou dobrou stránku, kde se dá photoshop stáhnout?
Předem děkuju za odpovědi :) A teď ty srdíčka - při kopírování můžete uvést zdroj ;)
PS: Vypadají daleko lépe na bílém pozadí :P

(další srdíčka v celém článku)

Jaro je tu aneb boty

25. march 2012 at 13:08 | Abby ツ |  f&b - actual fashion
Je tu jaro, tak by jsme měly už odloužit kozačky hluboko do botníku, vzít si peněženku a hurá na nákup nových jarních bot! Narazila jsem na fakt pěkné botky přímo od Bati a sem dám pár obrázků. No, posuďte sami - nejsou nádherné? :)

BALERÍNKY
Dámské módní baleríny s hadinkovým motivemDámské módní baleríny s hadinkovým motivemDámské kožené baleríny FlexibleDámské perforované baleríny
TENISKY
Dámské kožené tenisky North StarDámské kožené tenisky North StarDámské tenisky North StarDámské tenisky North Star
LODIČKY
Módní lodičky na platformě s květinovými tiskyMódní lodičky na klínu North StarMódní lodičky s květinovým potiskemDámská obuv módní lepená , zákl. vrch. mat. ostatní usně
---------------------------------------------
Asi bych si na sebe nebrala boty na podpatku, ale ty balerínky nebo tenisky? Po nich bych sáhla hned! :) Taková menší inspirace. Hned jak budu mít nějaké našetřené peníze, rozrazím dveře hned nejbližší Bati :D

(zdroj obrázků: www.bata.cz)

Abb


Design s 1D

24. march 2012 at 10:46 | Abby ツ |  News about site

Čauky ,)

Takže nakonec jsem se rozhodla, že si nastavím design od Layly*, který se mi už dlouho líbil. Mám moc ráda One Direction, tak mi přijde takový vystihující ;) Doufám, že se líbí i vám! Ještě musím zjistit font nápis "One Direction", abych mohla udělat popisky do menu. Jsem s tímto designem maximálně spokojená a Layle moc děkuju, že vytvořila tak dokonalý design.
----------------------------
Jinak, dneska jedeme k babičce a budeme slavit moje narozeniny ♥ Strašně se těším! A proto tady celý víkend bohužel nebudu. Budou tu ale přednastavené dva nebo tři články, tak klidně komentujte ,) A ještě něco - chystám novou povídku, kterou mám už skoro dopsanou. Takže se na první díl můžete těšit ještě tento nebo příští týden.

Užijte si víkend plný sluníčka (teda alespoň u nás :D) a mějte se!

Dole je nová jarní anketa, tak můžete hlasovat.

Abb


(Ne)obyčejný den

23. march 2012 at 19:50 | Abby ツ |  Diary

(Ne)obyčejný den

Den jako každý jiný. Ráno vstávání do školy, nudný školní den plný zkoušení a testů, potom nechutný oběd ve školní jídelně a odpoledne, které by jste měli strávit venku s kamarády, tak stráníte děláním domácáků a referátů. Klasika. To asi zažil každý. Ale dnešní den byl pro mě úžasný. Sice jsme psali tři testy (francouzština, biologie, zeměpis) ale i to mi náladu nezkazilo. Dá se to přežít :D To zažil určitě každý. Odpoledne jsem měla dramaťák - tady super, protože jsme psali nějakej situační dialog a na flétně to bylo takový normální ;) No možná jsem chtěla tento den prožít ještě o něco líp, ale i tak úžasný ♥ Ale něčím je tento den přecijenom vyjímečný.. Ano, lidi co mě znají už vědí :D Yes! Adminka tohoto blogu má dnes narozeniny!! Tak je to venku ,) Asi to nikoho nezajímá, ale je dobrý to sem napsat - alespoň podle mě ;) Od spolužaček jsem dostala krásné dárky a jsem jim moc vděčná! No nic, jdu si užívat svoje narozeniny. Teď budeme mít oslavu a já si jí chci moc užít :)*
Mějte se!

Abb

...........|||