June 2012

Vysvědčení, novinky a omluva

28. june 2012 at 18:17 | Kris ツ |  News about site
Tumblr
Zdravím všechny návštěvníky blogu.
Ano, dočkali jste se mě. Něco málo přes týden jsem tu nebyla. Důvod? Moje obrovská lenost, která mě neustále zatěžovala. Já jsem tu ta špatná, jen si do mě kopněte. To já jsem týden nic nenapsala. Teď o prázdninách tu budu asi jenom jednou za týden. Mám přednastavené nějaké články, tak ta ty se (snad?) můžete těšit! Teď k tématu článku.

Vysvědčení
Už zítra dostaneme do rukou papír na kterém budou vypsané milé i nemilé výsledky celoroční "práce". Pro některé lidi je vysvědčení hodně důležité a některým lidem je to prakticky jedno. Já patřím přesně mezi. Tedy, poslední dobou jsem se sice učila docela dost, abych si opravila známky a abych dosáhla vyznamenání. Jinak přes rok jsem to brala celkem v pohodě.. Tyjo. Teď si říkám, že ten rok neskutečně zase utekl! Ale úplně neskutečně! V září půjdeme (skoro) všichni o další ročník výš. Nicméně, zítra je prostě vysvědčení a už je zdřejmě napsané, tak s tím už asi nic nenaděláme. Na vysvědčení by každá studentka měla být hezky oblečená, tedy alespoň o trochu lépe, než ve všední dny. No, já se přiznám, že jsem skoro na všechna vysvědčení měla šaty. Ani nevím proč. Ale zítra se to změní! Beru si džínové kraťasy, chichi. A možná jeden volánkový top, ale ještě popravdě řečeno, nevím. Na zítřek si budu brát asi baleríny nebo podpatky, ale to s těma podpatkama nevím. Jelikož už měřím asi 167 cm, tak by mi to na výšce spíše přidalo než ubralo. Ve třídě jsem prakticky nejvyšší holka a někdy mě to štve. Takže na podpatky můžu rovnou zapomenout. A kabelka? Takže, aby se mi tam vešly nějaké desky nebo košilka (folie) na vysvědčení. Takže asi nějakou větší, aby se tam vešel formát A4, takže psaníčko asi ne - neponesu vysvědčení v ruce. No, teď jsem se trochu rozpovídala o sobě... No nic. Co vy a vysvědčení? Hodnotíte to kladně?

Novinky
Těch tolik nebude, to se nebojte! Takže.
1. O prázdninách se tu objevím asi jen jednou za týden (ani to možná ne), jelikož si chci prázdniny opravdu užít.
2. Některé články tu budou přednastavené a jen opravdu některé přes prázky napíšu!
3. Budu opět přidávat obrázky do projektu "Zvířata tužkou"! - asi nejpříjemnější novinka.
No, to je asi všechno. Z těch kresbiček mám opravdu radost, ani nevíte jakou! Mám nakreslené dva obrázky zvířat a o prázdninách se tu objeví! Možná přednastavím i povídku, ale nevím. Navíc píšu novou a tu jsem ještě nedopsala. S tou předešlou, kterou jsem měla v plánu sem dát, jsem to prostě vzdala a začala jsem novou. Tu bohužel nemám vůbec dopsanou, jelikož jsem asi uprostřed psaní. Ale doufejme, že mě to o prázdninách chytne a zveřejním ji!

Omluva
Ano, opravdu se potřebuju omluvit. Jako chybět tady víc než týden, to je doslova nehoráznost, když jsem
ještě slíbila, že tu budu. Affs jsem sice obíhala, na blogu jsem byla každý den, ale nenapsala jsem žádný článek. Proto se chci všem omluvit!! Teď o prázdninách to nebude o nic lepší, tedy myslím tím, že nebudu moc obíhat. Jednou za týden se určitě na blozích zastavím, ale nebude ode mě okomentovaný každý článek. Opravdu se omlouvám, ale budou prázdniny a já si je chci naplno užít...

Určitě jste si to nepřečetli celé, ale to je jedno. Prostě tady tomu o prázkách moc nedám, budou tu především přednastavené články, budu obíhat tak jednou za týden a budu si užívat prázdniny tak, jak se sluší a patří, takže co nejvíce! Asi vás překvapilo, že jsem nenapsala v tomto článku žádného smajlíka a přitom ostatní články smajlíkama přímo překypují! Jde o sázku s mou kamarádkou. U týden jsem nenapsala žádného smajlíka, jelikož nechci prohrát tu sázku. Věřte mi, že kdybych mohla, tak v každé větě v tomto článku najdete rovnou několik smajlíků!
No nic. Už asi půjdu, musím si vyžehlit ten top s volánky na zítra. Mějte se!!

PS: Zítra ještě napíšu!


Outfit 0.7

19. june 2012 at 22:38 | Kris ツ |  Polyvore
Bonjour ;*
Jak pak se máte? Dneska jsem zažila snad nejteplejší den za svůj život (kromě těch dnů, kdy jsem byla jednou kdysi dávno v Tunisu). Bylo na umření jak ve škole, kde se ve třídách prakticky nedalo dýchat, i venku. Ale i tak jsem za takové krásné počasí ráda :) Jelikož, když jsme měli tělocvik (asi v poledne), tak to od rána moc nevypadalo na slunečný nebo horký den, ale zrovna když jsme venku hráli beach volejbal, začalo pršet a znenadání tu odpoledne máme tak horký den! K neuvěření, co si to na nás pánbůh připravil :D
Ale asi v půl devaté jsem konečně přišla domů a nemám nějak nápad na článek. Ale dneska se mi o blogu zdálo :) Ráno jsem přemýšlela podvědomně (asi jsem ještě trochu spala), jaký článek dneska napíšu a vím, že mě napadlo skvělé téma, ale teď si jako naschvál od rána nevzpomínám! To naštve. No nic, nebudu tady dál kecat a dám sem konečně nějaký polyvore outfit - dneska bude tak dva v jednom na téma vintage styl :)
Outfit 0.7
Je to alespoň trochu vidět? Trochu se mi to zmenšilo, když jsem si to přeposílala na mail. U prvního outfitu mě především uchvátily ty úžasné šaty♥ a u druhého outfitu zase to tílko (?) nebo pončo, já nevim :) Každopádně je to hezký. Celé dva outfity jsem dala do jednoho polyvore výtvoru, jelikož každý má v sobě nějaký vintage kousek.

*Líbí se vám více první nebo druhý outfit?
*Preferujete nebo máte rádi vintage?
*Líbí se vám nebo máte "gladiátorky"?Recenze [16 přání]

17. june 2012 at 15:00 | Kris ツ |  Recenze: Filmy
Máme tu další recenzi :)) Tentokrát na film - opět z disneyovské dílny - 16 přání. Teď už budu hodnotit i na kolik procent se mi film líbil a jestli by jsem ho doporučila. Příjemné čtení :)
Abbigail se na své šestnácté narozeniny těší celý život. Už od mala si píše seznam přání a doufá, že se jí na den jejích 16. narozenin všechny vyplní. V den jejích narozenin se jejich dům zamoří včelami a Abby si myslí, že horší to už být nemůže. Ale kde se vzala, tu se vzala, objeví se najednou potrhlá kmotřička, která jí dá svíčky a zápalky, které údajně pasují k přáním na seznamu. Opravdu to funguje a Abby si plní svá přání celý den. Až u jednoho se všechno zvrtne. Nemá kamarády, bydlí sama ve svém vlastním bytě. Abby si poté uvědomí, že potom, co si myslela, že chce, ve skutečnosti vůbec netouží, ale nakonec se jí podaří změnit poslední přání a vrátí se zpátky na začátek dne. Nakonec prožije ty nejlepší narozeniny.
Tenhle film přímo miluju. Viděla jsem ho snad stokrát :D Moc se mi líbí děj i jak to všechno v té zamotané situaci dopadne. Určitě vřele doporučuji, opravdu to stojí za shlédnutí :)

[ONLINE KE SHLÉDNUTÍ ZDE]
(je to po partech, poté dej part 2/6 atd.)

Hodnocení:

Pátek patnáctého

15. june 2012 at 15:20 | Kris ツ |  Diary
Božić Nikolina
Zápis do blogového deníčku || pátek patnáctého
Zdravím všechny návštěvníky blogu. Jak už jste si mohli všimnout, začala jsem opět naplno blogovat. A proč tak najednou? Tak zaprvé: jsem nemocná, takže mám hromadu času na to, abych mohla napsat článek, zadruhé: poslední dobou se na mě nápady doslova valí (deníček teď píšu jenom tak z nudy :D) a zatřetí: mám celkem dobrou náladu, jelikož je pátek. Skoro celý týden jsem doma a je tady nuda k umření. Strašný. Prostě nejhorší forma nudy, co může být. Každý den spím tak do desíti (samozdřejmě, na tohle si nestěžuju :D) a potom? Co mám jako dělat, když musim bejt v posteli a pít čaj? Na notebooku jsem stejně jenom chvilku a pak ho vypnu, tak jiného mám pak dělat. Má to světlou stránku - můžu zabít čas tím, že se dívám na filmy na notebooku, dobře uznávám. Když se teď dívám z okna jak je tam krásně a svítí sluníčko, mám okamžuuté nutkání si vzít na sebe kraťasy a tílko a vyrazit ven. Bohužel nemůžu :( Máma by mě asi přerazila, kdyby se o tom dozvěděla. Ale zase mám fůru času na to, abych konečně dopsala první pokus o knížku, kterou postupně píšu už od minulého léta, když jsem byli na dovče v Itálii. Tehdy mě to strašně chytlo a popsala jsem skoro celý blok. Bohužel, když jsem to opisovala do wordu, vyšly z toho jen dvě kapitoly. Nyní mám už asi 60 A4 ve wordu a možná bych si to mohla vytisknout. Ale pořád to není celé, tedy, pořád mi zbývá, abych to dokončila asi dvě kapitolky. Tak když teď mám čas, rozhodla jsem se, že knížku dokončím :) Bohužel jít sem asi nebudu dávat - jako na blog. Je to moc dlouhé na povídku. Mimochodem, až dopíšu tuhle "knížku" hned se vrhnu na druhou, kterou mám rozepsanou (ve wordu mám asi jenom dvě stránky :D) ale zároveň napíšu i nějakou letní povídku. To jediné vám prozradím ;) Bude tady poté asi měsíc, takže celý červenec nebo srpen - nevím, jestli si na taneční tábor budu brát notebook... Nicméně, ale o prázkách se tady určitě povídka objeví. Každý díl poté bude každou sobotu. Tak se můžete těšit :)
O víkendu pojedeme slavit tetiny narozeniny, takže asi nebudu mít přístup k internetu, takže na neděli sem přednastavím asi jeden článek. Hlavně, že tady nějaký bude ;) V pondělí už (snad?) půjdu do školy. Mám té nemoci už plné zuby a navíc se mi stáská po kamarádech i (věřte nebo nevěřte) po učitelích. Nevím proč ;) Asi jsem už cvok. Tak já si budu užívat slunečný víkend u tety, ale v pohodlí domova :D Ven ještě nemůžu. Bohužel. A to má být tak hezky...
Já se s vámi loučím a jdu ještě oběhnout své Affs.

(v celém článku mám ještě diplom za 1. místo v tipovačce u )

Outfit 0.6

14. june 2012 at 11:32 | Kris ツ |  Polyvore
Hello guys!
Měla jsem hiatus, takže jsem ani nepřidávala poslední dobou výtvory z polyvore. Včera jsem se zase pustila do tvoření nějakého letního outfitu a jelikož jsem nemocná, pustila jsem se i do druhého, který se tady na blogu objeví do týdne. O víkendu má být hezky a teploty mají být i přes třicet stupňů, tak si myslím, že se docela hodí ;)
K tomu outfitu: Pořád jsem nemohla v nabídce najít wayfarers v "britským" podání :D Nakonec jsem je ale našla, ale fakt to byl boj! Jinak, doufám, že je všechno sladěné. Mě se tenhle outfit moc líbí. Napište do komentářů svůj názor :)
Outfit 0.6
Líbí se?
Máte conversky?

Recenze [Radši to nečti]

13. june 2012 at 10:36 | Kris ツ |  Recenze: Filmy
Zdravím :) Rozhodla jsem se, že přidám nějaké recenze filmů, protože blog už začíná zapadat prachem. Dlouho jsem o tom už uvažovala, ale pořád jsem nevěděla, co budu hodnotit. Nakonec mě napadlo, že ohodnotím nějaké moje oblíbené filmy. Mezi ty patří film z disneyovské dílny "Radši to nečti". Příjemné čtení ;)
Čtrnáctiletá Jamie (Kay Panabakerová) se po svém vyrovnává se šikanou ve škole - píše si deník, v němž dává skutečným osobám fiktivní jména a samu sebe představuje jako oblíbenou a celkem chladnokrevnou dívku, která se ničeho nebojí. Deník se ale omylem dostane do rukou vydavateli a stane se z něj světový hit v literárním světě. Jamie je najednou slavná a její vymyšlené ego jí doprovází na každém kroku. Jenže příjemné je to jen z počátku a Jamie najednou záhy zjišťuje, že ztrácí kontakt s okolním světem a se skutečnými kamarády a že se stále častěji hádá se svým bratrem. Fikce ji uvrhla někam, kam se nikdy dostat nechtěla a teď záleží jenom na ní, jestli se dokáže vrátit do obyčejného života.
Tenhle film jsem viděla kdysi dávno ještě na Disney Channelu, když jsme ho ještě měli. Opravdu se mi film líbil a okamžitě se zařadil mezi mé nejoblíbenější. Určitě, kdo budete mít zájem, se na něj podívejte, opravdu to stojí za shlédnutí! :)


Hodnocení:
"You're beautiful!"

12. june 2012 at 18:30 | Kris ツ |  Z deníku
Tumblr
Every girl dreams about that boy tells her "You're beautiful!"
Sní o tom snad každá holka. Jednou ale přijde den, kdy kluk řekne holce onu větu - jsi krásná. Já na to stále čekám :) Stále věřím, že přijde ten den a s ním k skvělý kluk. Každá holka tuto větu zaslechne ještě mnohokrát. Stačí snad jenom doufat. Tuhle větu už kvanta holek zaslechla :) Já jim můžu jenom závidět.
Tenhle článek nebude jenom o tom, že stále čekám, až mi tuhle větu někdo řekne, to se nebojte :D Mnoho holek se také podceňuje. Já některé znám a vůbec je nechápu. Mají tak skvělý život a jsou hezké, ale podceňují se. Někdy mě už nebaví poslouchat "Já jsem tak ošklivá..." nebo věty na tenhle způsob. Každá holka je něčím krásná, ať je to cokoliv. Na každé holce je něco hezkého, ať už jsou to oči nebo vlasy. Každá holka je neopakovatelná jako jakákoliv jiná bytost na této modré planetě. Já se řadím mezi ty méně krásné a ne, nepodceňuju se :) Každá holka chce vypadat krásně a být dokonalá. Bohužel špatná zpráva je ta, že nikdo není dokonalý. Žádná bytost.
Ale musíme se i přes to snažit, bejt hezké a upravené. Asi by se nikomu nelíbila žádná špindíra, které si myje vlasy jednou za uherský rok :) Některé holky se snažit ale nemusí. Jsou už nádherné od přírody a je jich na světě celkem dost. Ale krásná od přírody a ještě chytrá, to už se jen tak nevidí. Na světě je jich sakra málo! Tímto článkem se nechci nikoho dotýkat samozdřejmě.
Říká se: Dočkej času, jako husa klasu. V tomto řípadě to platí také. Musíme počkat. Počkat si na někoho, kdo vám tuto větu bude říkat (snad) každý den. Stále čekám a budu čekat. Každá si počká a stejně se nakonec dočká :)

Jsem zpátky |8.6.2012

8. june 2012 at 21:27 | Kris ツ |  News about site
It kills me, but I can't stop
I'm back, but I'm sick.
Zdravím všechny návštěvníky blogu. Jak jste se měli celý týden, kdy jsem tady nebyla? Já jsem si perfektně odpočinula od blogu, ale musím se přiznat, že mi ani nechyběl. Byla jsem ráda za to, co jsem vůbec dokázala a to, že jsem na týden odešla od blogu. Mimo to jsem sice nastavila nový design, který tady bude přes celé prázdniny, protože jsem s ní maximálně spokojená :) Doufám, že se vám taky líbí, dal mi docela dost zabrat. Jinak, jak se mám? Momentálně se mám strašně..;( Už včera večer mi bylo špatně a asi na mě leze nějaká hnusná nemoc.. Mám horečku a asi se brzo doma unudim k smrti. Nechápu to. Nicméně jsem ráda, že už je pátek, že to můžu přes víkend vyležet.
Ve škole stále píšem testy. Taky to máte tak? Nějak tou školou stejně propluju ;)
Dneska jsem kvůli tomu, že mi bylo nesnesitelně blbě, musela zůstat doma a následně pak i nejít na dramaťák... Je to k vzteku ;( Teď to čtu, co jsem napsala. Já si neustále stěžuju :D Se mnou to není v pořádku ;) Když jsem se odpoledne koukala z okna na ty děti v předškolním věku, jak si hrají na pískovišti, uvědomila jsem si, že nemají vůbec žádné starosti. Hrají si, dovádějí, smějí se... Nikdo je ve škole nezkouší, nemusí se učit na testy a vůbec, jsou šťastní. Tohle zažil každý, ať chtěl nebo nechtěl :D Docela jsem jim záviděla, přiznám se. Já ležela doma v posteli s notebookem a dívala se z okna. Nemocná. Vzbuzovalo to ve mě neskutečnou závist, že oni můžou být venku :D Vždycky, když můžu jít ven, musím se učit, nebo jsem strašně líná a radši jsem u počítače :D A když ven nemůžu, strašně ven chci :X
Panebože... Co to tu zas kecám. Radši vás ušetřím čtením mých trapných názorů a keců a radši tento článek rychle ukončím :D
LIDI, JSEM ZPÁTKY! ;))
Kristina*

Design blogu #2

5. june 2012 at 18:37 | Kris ツ |  News about site
Zdravím! Vím, mám práve teď hiatus, ale už je červen a blíží se prázdniny, tak jsem vytvořila nový letní design. (Mimochodem, už zbývá snad jenom 18 školních dnů!) Když už bylo poslední dobou celkem hezky, tak jsem se rozhodla pro změnu. Blog bude mít tento nový "kabátek" celé prázdniny. Ano, celé! Tohle vydržím a slibuji, že další design budu nastavovat až po prázdninách ;)
Nicméně, mám pozastavení až do 8. června, takže jakoby bych tady nebyla :) Máme ve škole celkem dost učení, píšeme takové ty závěrečné písemky a testy. Zítra například píšeme čtyři testy a máme osm hodin... Asi se z toho zcvoknu.
Dobře, nebudu tady tak dlouho něco nepodstatného kecat a radši už půjdu ;) Musím se na ty strašné písemky naučit.

Mějte se, lidi!
Kristina*
...........|||