August 2012

DIY 0.5: Lapač snů

30. august 2012 at 16:13 | Kristina. |  Vyrábíme!
ஜish
Čaues :)
Určitě jste už slyšeli o takzvaném lapači snů. Tedy spíše lapači zlých snů. A na co to vlastně je? Jedna verze příběhu tvrdí, že by měl odhánět zlé sny a ty dobré naopak přivolávat. Myslím si, že je to dobrý nápad. Když jsem byla menší - bylo mi asi deset, tak jsem si lapač snů vyrobila. Ale není to ten pravý, samozdřejmě. Byl hlavně z papíru a korálků :D
Chtěli by jste si lapač snů vyrobit? Dávám vám sem návod, jak na to.

Budeš potřebovat:
kruh (na velikosti nezáleží. budeš potřebovat na jeho výrobu např. dráty nebo pruty)
bavlnky, stuhy nebo vlny
korálky, pírka
nit (klidně i silnější)
nůžky

(Postup v celém článku.)

Menší nákupy :3| 24.8.2012

24. august 2012 at 18:18 | Kris ツ |  Diary
Ahoooj :)
Jak pak se máte?
Jako každý rok vyrážím s mamkou nebo s babičkou na nákupy na nový školní rok. Většinou je to oblečení, jelikož jsem už z poloviny věcí v mém šatníku vyrostla. Takhle je to každý rok. Musím potom vyřadit ty 'hadry', do kterých se už nenarvu a darovat je dál - tedy mé sestře Páje :) Ale většinou to bývá problém, jelikož sestra je strašně hubená a některé věci j jsou velké.
No, takže předevčírem jsme s mamkou a ségrou byly u zubaře (maminka nám to oznámila 2 hodiny před časem, kdy jsme už v Praze měly být :D). Sestra má vytržené dva zuby. To já už se tomu, že mi dají rovnátka napevno nevyhnu. Měla jsem je dostat už na jaře, ale jelikož jsem se doktorku snažila ukecat a potom na to zapomněla, tak se to jen oddálilo. Super. Na podzim budu mít rovnátka :/
No nic, tak budu ještě ošklivější :D Teď k těm nákupům. Zašly jsme do DBK na Budějovickou v Praze a tam jsme zavítaly do Jenniferu a potom i do C&A. Pája dostala nové 'americké' džíny a modré tílko, které - jak se zjistilo až doma, je jí trochu velké, takže ho budu nosit já :) Mají tam moc pěknou novou kolekci. Byla tam jedna prodavačka, která Páje pomáhala si vybrat a nakonec jsme tam strávily hodinu, jelikož mamka s tou prodavačkou si tam tak trochu víc povídala :D Potom jsme navštívily C&A, kde jsem si koupila takový svetřík na podzim z nové kolekce a k tomu byl takový pěkný šátek.
Ještě před dovolenou v Chorvatsku jsme byly v Deichmannu, kde mi babička k svátku koupila boty (no, na podzim asi ne :D). No a vzápětí v Chorvatsku jsem si koupila květovaný klobouk, který teď naprosto žeru :*

svetřík na zapínání z C&A
cena: 298 Kč

DALŠÍ FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!

Co se za poslední měsíc událo...

22. august 2012 at 10:10 | Kris ツ |  Diary
Zdravím!:)
No, tak jsem se vrátila z nádherné dovolené! Byla naprosto úžasná a opravdu jsem si jí užila. Byla jsem tam s mamkou, sestrama a s babičkou, tentokrát dovolená bez taťky :D Pája (ségra) napsala na svůj blog podrobně každý den, co se událo, tak kdyžtak tady.

Čtěte dál v celém článku!

DIY 0.4: Cute Keys

13. august 2012 at 6:00 | Kris ツ |  Vyrábíme!
Čauky .)
Našla jsem na weheartit strašně pěkný DIY a chtěla bych se s ním podělit :).
Jde o to, že si upravíte a zkrášlíte své klíče. Znáte takové ty plastové věcičky (:D), které se nasunují na klíče, aby jste lépe poznali, který je který? Tak už ten plast ani nepotřebujete. Stačí si vzít jen nějaké laky na nehty...
Cutekeys_large

*Vyzkoušíte nebo jste už zkusili?
*Líbí se vám tento nápad?

Kristina.

Tradá k moři! |10.8.2012

10. august 2012 at 15:59 | Kris ツ |  Diary
A scrapbook of assorted pictures
Zdravím! :)
Jednoduše. Miluju tyhle prázdniny! Je krásně, už asi týden jezdíme na kole s kamarádkou k nim na chatu a děláme strašně praštěný věci (:D), chodíme na koupaliště, kde trávíme vždycky skoro celý den, po večerech si udělám chvilku klidu a dopisuju povídku. Tyhle prázdniny jsou nádherné už samy o sobě. A ještě, aby toho nebylo málo, tak zítra touhle dobou už budeme u moře v Chorvatsku. Ách:* Do Chorvatska se strašně těším. Nejen proto, že je tam moře, ale i kvůli tomu, že konečně budu někde jinde, než jen u babičky. Ale i tak jsem u babičky strávila krásnou půlku prázdnin :)
A jak dlouho budu pryč? No, asi týden :D Takže týden nebudu psát, ale jsou přednastavené asi tři články. Poprosím mé affs, aby mně vynechali z kontrol a soutěží .)
Opět informační článek :D Já už mizim. Mějte se tu a za týden mě tu máte zase!

*Pojedete ještě teď k moři?

Já se klidim :)
Kristina.

Co bude dál? |7.8.2012

7. august 2012 at 14:29 | Kris ツ |  Diary
Opět jsem přemýšlela, mí drazí :) Chtělo by to na příští školní rok nějakou změnu. Nejen změnu vzhledu blogu, ale i obsahu. Přijde mi to tady takové nezajímavé. Pořád přidávám články nejvíce asi o módě a mých keců je tady taky nadbytek. Došlo mi, že návštěvníci blogu asi nebaví číst články o tom, co jsem dneska dělala a podobně. Trochu mi to otevřelo oči. Napadlo mě, že bych měla asi přidávat články o které si návštěvníci řeknou. Něco jako, že každý týden sem dám anketu, co by jste chtěli, abych za ten týden napsala. Samozdřejmě, že návštěvníci nebudou rozhodovat o každičkém článku na tomto blogu. Budu se snažit přidávat sem články, které by návštěvníky zaujaly a něco si z nich vzali. Co bych asi chtěla, kdyby si mohla vybrat? Asi by se mi líbily zajímavé návody nebo něco jako diye. Také by jsem neopovrhovala nějakými zajímavými fotkami nebo graficky upravenými fotkami, které by se dali vložit do článků. Chtěla bych si přečíst povídky nebo příběhy, které by byly na pokračování. Líbily by se mi články o něčem a né jenom články, kde by se psalo jen jak se admin měl a co dělal. Ráda by jsem se pozastavila nad novinkami z módního světa. Tak tohle a ještě mnohem více bych přidávala v novém školním roce. Co říkáte? Přijde vám to jako dobrý nápad?
Tak tohle byla taková moje úvaha. Taky jsem přemýšlela o tom, jestli bych to neměla vzdát. Ale to jsem nakonec vyloučila. Dala jsem do blogu tolik úsilí a těch článků by mi bylo asi líto a pak bych svého rozhodnutí nakonec litovala. Už by se to nedalo vrátit zpět. Kliknout na tlačítko "Zrušit blog" a už by to bylo. Mám blog a budu si ho vážit! Proto chci, abych sem psala nějaké zajímavější články než doposud :)
No, a zase píšu nudný článek o úvaze a co budu přidávat v novém školním roce :-D Jsem s tímhle už nenapravitelná! A asi největší novinka tohoto článku je, že bude povídka. Už brzy. Už jí mám totiž skoro napsanou a jsem u posledního dílu. Tak se můžete těšit. Prozradím jen, že bude hlavně o Paříži (♥).
Těším se totiž na vaše názory a komentáře. Myslím si, že jsem se teď v psaní o prázdninách o dost zlepšila. Když jsem četla svou první povídku, tak jsem si říkala "Panebože..." a cítila jsem se tak trochu trapně :-D No nic, už musím jít. Přednastavím nějaký ten článek, jelikož pojedu do Chorvatska - o tom ještě bude další článek. Za chvilku pojedu vlakem za kamarádkou a pořádně si to užijem.
Tak se s vámi prozatím loučím :*
(signatura: art-one.blog.cz)
Kristina.

Actual fashion: Šaty

5. august 2012 at 14:45 | Kris ツ |  f&b - actual fashion
Čauky :)
Jak se máte? Krásně svítí sluníčko, chodíme na koupák... Co víc si přát?
Všude jsou teď vidět šaty. Když se podívám do skříně, vidím asi patery šaty a někdy je těžké se rozhodnout :D Na facebooku jsem našla úplně krásné letní šaty. Líbí se mi teda všechny, abych pravdu řekla :)
*Jaké se vám líbí nejvíce?
*Nosíte o prázdninách šaty nebo raději nosíte šortky nebo sukně?

Já mažu k vodě . Mějte se tu! :D
Kristina

Léto pomalu odchází...|3.8.2012

3. august 2012 at 8:57 | Kris ツ |  Diary
"Účelem života není najít štěstí, ale hledat ho"
(Blaise Pascal)

Polovina prázdnin je už bohužel za námi. Já jsem si tu polovinu neužila tak, jak jsem si naplánovala, což mě docela štve. Ale co se dá dělat. Máme ještě druhou polovinu :-D Já osobně ještě musím dohnat spoustu věcí. Myslela jsem si, že už jsem udělala všechno to, co jsem o prázdninách chtěla udělat, ale není to tak. Musím si například vymalovat pokoj na červeno (). Strašně se na to těším a nejen na tu práci. Těším se na to, až budu mít konečně 'stylovější' pokoj. Přemýšlela jsem, že bych na kus stěny za postelí napsala třeba černě svůj oblíbený citát 'Don't Dream About Life, Live Your Dream!'. Zajímavý nápad...ještě o tom popřemýšlím.
Teď ale k tématu článku. Jak jste si užili první polovinu prázdnin? Jste spokojení, nebo by to mohlo být s těmi prázdninami lepší? Když se to tam vezme, jsem ráda alespoň za to, že prázdniny jsou :-D Docela ale postrádám kamarády a neuvěřitelně s těším na začátek školního roku, kdy je opět po dvou měsících uvidím :) Kdo by se netěšil?
Nevím proč, ale tahle animace mi přijde úplně výstižná. Prázdniny vždycky tak rychle utečou, až to není pravda. Celý školní rok se těším na prázdniny, plánuju, co všechno o prázdninách musím stihnout a když jsou už konečně prázdniny, tak sedím u pitomého počítače. né, že by tady seděla od rána do večera, to ne, ale čekala jsem, že léto budu trávit trochu aktivněji než jak ho trávím teď. Teď trochu odbočím. Píšu povídku! Bude mít asi 10 dílů a jsem zhruba v půlce psaní. Moc se těším, až jí sem přidám, ale bude to až po prázdninách - tím jsem asi trochu zklamala. Povídka mi přijde taková optimistická a upřímně se mi moc líbí. Prozradím jen, že bude o Paříži. Tedy hlavní hrdinka se tam bude nejvíc pohybovat :-D Přišlo mi to jako dobrý nápad spojit s povídkou místo, kam bych se strašně ráda podívala.

No nic. Já mizim. Mamka chce, abych došla do krámu pro rohlíky na snídani :-D Dneska jedeme celá rodina na výlet k příbuzným, které jsem nikdy neviděla :-DD Budu fotit a chystám článek, spíše zápis do deníku s fotkami, které jsem nafotila za poslední měsíc. Tak se tu mějte :*

Kristina

DIY 0.3: Newspaper nails

1. august 2012 at 17:43 | Kris ツ |  Nehty

Ciao :)

"Týden jsem se vám neozvala - já vím. Užívám si léta, to je ten důvod :P"
Newspaper nails. Říká vám to něco? V překladu novinové nehty. Jde o to, že na svých nehtech máte obtištěný novinový text. Mě se to moc líbí a teď jsem si je udělala už po třetí :) Zabere to ale chvilku času než jenom, jak jsme zvyklí jen nalakovat a jít.
Myslím si, že by bylo celkem dobré vytvořit tutorial (nebo DIY) a tady je:

(*návod v celém článku)
...........|||