December 2012

So...beautiful!

25. december 2012 at 11:50 | Kristina J. |  Diary
Zdravím všechny obdarované! :D
Yeni il üçün dekorasiya təklifləri » Tomris.Az
Bože, já jsem tak šťastná! Tohle byly nádherné Vánoce, jenom škoda, že nebyly bílé (vlastně bílé jen částečně). Tak snad příští rok to počasí bude lepší, tím myslím samozdřejmě, že by bylo skvělý kdyby celý Štědrý den sněžilo. Tohle je ale vážně jen detail, jinak se Vánoce u nás tedy rozhodně povedly! Já jsem totiž dostala úplně všecko, co jsem si přála♥
To znamená - knížky, nějaké to oblečení, kabelu Adidas a voňavku. Už jsem začala číst, no, vlastně... co u mě čekat, že? :D Teď ještě pojedeme s rodinkou k babičkám, takže možná taky ještě něco dostanem. Zatím se mějte!

*Jste spokojeni s letošními Vánoci?
*Co jste dostali?

Kris

23.12.2012

23. december 2012 at 14:36 | Kristý. |  Diary

CHRISTMAS IS HERE!

Hi guys:) Taky na vás už dopadla ta úžasná vánoční nálada? Na mě už tedy rozhodně ano. Je to kouzelný, prostě :D Je to zvláštní, že jsem si ještě před týdnem nebo dvěma myslela, že to už není ono, že už jsem 'vyrostla'. Nevyrostla jsem:D Pořád jsem duší dítě. Zjistila jsem, že mám slabost pro Vánoce a sníh. Venku je už krásně nasněžíno, tak snad to vydrží do zítřka. Snad už to letos budou bílé Vánoce. Už tedy nebyly pěkně dlouho, minulý rok byly tedy Vánoce tak trochu na blátě...
Začala jsem poslouchat opět ty vánoční písničky na youtube a je vážně úžasný, jakou to dokáže navodit atmosféru. Bože, už je to zítra!:D Už jsem objevila i stromek. Je na balkóně;D Ano, jako každý rok. Zítra nakmile se probudím bude v obýváku zářit dvoumetrový stromek ozdobený žárovičkami a vánočními kouličkami a to hlavní je, že na něm bude čokoláda :D Jistě, miluju čokoládu! Akorát se teď musím držet od cukroví dál, jelikož by mě akorát tak bolely zuby ještě víc. Ty rovnátka jsou strašný. Mám je třetí den a pořád mě zuby bolej jak čert... Je to vážně k nevydržení, proto teď nemůžu moc jíst 'tvrdé věci' - v mém případě 'tvrdá věc' znamená i brambora. Proto jsem to vyřešila po svém - jsem na přesnídávkách ;D Ještě že nemám (zatím) rovnátka všude po horním patře.. Nemá někdo s tímhle zkušenosti? Co mám dělat, aby mě ty zuby přestaly bolet? Prosím, poraďte:)
Taky se tak těšíte na dárky? Já určitě, ale už jsem si zkazila překvapení tím, že jsem vyčmuchala tři dárky.. Teď toho tak trochu lituju. Už to nebude překvapení. Ano, jsou ve skříni a narazila jsem na ně úplně náhodou. Šla jsem zrovna ven a chtěla jsem si vyndat bundu, když v tom vidím některé zabalené a některé zase nezabalené dárky. No, asi si dokážete domyslet, co jsem udělala. Prohlíhla jsem si jich pár :D Jsem strašná. Chudák Ježuch...
Á, tuhle písničku zbožňuju. Je stará, já vím, ale bez Last Christmas si Vánoce nedokážu představit... Znáte jí? Že je skvělá?:D Zjistila jsem, že mám strašně ráda tkovéhle staré songy o Vánocích. Ale i ty novější nejsou taky špatné, třeba Štědrý večer nastal. Trochu úchylná, ale dobrá :D

Dobře, stačilo by. Prosím poraďte mi kdyžtak, co s těma rovnátkama:) Je dost možné, že tady zítra vůbec nebudu, protože si prostě chci užít Štědrý den. Bez blogu a internetu samotného. Možná sem přednastavím nějaký ten článek:)

*Vyčmuchali jste už nějaké dárky? :D
*Znáte písničku 'Last Christmas'?
*Těšíte se na Vánoce? Co pro vás znamenají?

Kris.

Dlouho očekávaný konec světa

21. december 2012 at 14:47 | Kristý. |  Diary
2012 Doomsday Wallpaper, end of the world, december 21 2012, 21 Dec 2012, Doomsday, end of the world 2012
Zdravím ;D
Tak jo. Máme to tu. Dlouho očekávaný 'konec světa'. Já to říkala od začátku, nic se nestane. Byl kolem toho takovej rozruch a teď koukám a žádné sebemenší náznaky na konec světa nevidím. Je to docela k pobavení si myslím. Podle mě ti Mayové prostě neměli další místo na tom kalendáři - a vyvolalo to jaksi trochu rozruch. Samozdřejmě, že nějaký ten pocit mám, jakože se může něco stát, ale na konec světa nevěřím a to je všechno.
Jak jste na tom vy? Já dneska byla u zubařky a musela jsem vydržet hodinu v křesle, jelikož mi zubařka nandávala rovnátka napevno. No, není to zrovna příjemná věc :D Ale naštěstí mi dala jen zámečky na stoličky a nějakej oblouk mám na patře, ale jinak dobrý. Na celý patro dostanu, cituji "Až později." Takže jsem ráda. Nejlepší na tom je, že pořád může hrát na flétnu a jde mi to. Za to jsem neskutečně ráda. No nic, musím už jít. Ještě dneska napíšu.

*Věříte na konec světa?
Kris

Jednorázovka: Zářící hvězda

16. december 2012 at 19:40 | Kristý.
Byla teplá letní noc a v Zobí ulici vládlo ničím nerušené ticho. Občas zahoukala sova nebo něco zašustilo v křoví, ale jinak tu panoval klid a mír. V domě s upravenou zahrádkou a trávníkem bylo ticho. Žila tam tříčlenná rodina, Dursleyovi. Vlastně ne tříčlenná, ale čtyřčlenná. Malý čtyřletý chlapec s jizvou ve tvaru blesku na čele spal ve stísněném zaprášeném přístěnku pod schody. K Harrymu se nikdy Dursleyovi nechovali jako k vlastnímu synovi, brali ho akorát jako zbytečnou přítěž. Harry u Dursleyových zatím poznal jen nezájem a to ho ze všeho nejvíc trápilo. Petunie Dursleyová byla přeci jeho teta, ale měla oči jen a jen pro svého rozmazleného synáčka Dudleyho. K Harrymu se nechovala rodina nikdy mile a nikdy nepochopil proč.
Byl červenec a v přístěnku pod schody bylo Harrymu horko. Už třetí den měl horečku a teta Petunie mu zatím jen poprvé za tři dny dala na čelo studený hadr, aby se horečka srazila. Celý týden se mu zdál jeden a ten samý sen.
"Ne - prosím..." vzlyknul malý chlapec a přitáhnul si špinavou deku až ke krku. V přístěnku byla černočerná tma.
"Maminko.. ne! Prosím..." mluvil ze spaní a přetočil se na druhou stranu postele, div z ní nespadl.
"Nedělejte to! MAMINKO!" vykřikl a probudil se. Harry byl celý spocený a třásl se. Nebylo to poprvé, co se takhle probudit uprostřed noci. Znovu se mu zdál ten strašlivý sen. Vzlyknul a rozplakal se. Nepamatoval si přesně, co se ve snu odehrálo, ale bylo tam spoustu zeleného světla a nějaká žena křičela. Bylo to strašné. Potom se ozval vysoký pronikavý hlas, který se ďábelsky smál - a pak najednou přestal. Harry plakal usedavým pláčem, už nechtěl, aby se mu zdál ten příšerný sen.
Vstal z postele a otevřel dvířka přístěnku. Neviděl ani na krok, všude byla jen tma. Doklopýtal po schodech nahoru, kde spal jeho bratránek Dudley a teta se strýčkem. Věděl, že kdyby je zbudil, stihne ho trest v podobě týdne bez večeře. V přístěnku se sám bál, tak musel jít do ložnice tety a strýce. Pomalu tiše otevřel dveře a opět je neslyšně zavřel. Světlo pouliční lampy doléhalo do ložnice a z okna byla vidět jedna obzvlášť zářící hvězda. Harry si stoupl k oknu, ale byl moc malý na to, aby viděl ven. Přisunul si židli od pracovního stolu strýce Vernona k oknu, vylezl na ní a podíval se na nádhernou letní oblohu, kde svítila jen jedna hvězda. Harrymu se moc líbila a chtěl si na ní sáhnout. Byly mu teprve čtyři roky, takže bylo jasné, že k jeho věku to patří. Nešlo mu to, natáhl se, když v tom mu ujela židle. Rozvalil se jak dlouhý, tak široký na zem a praštil se do hlavičky. Začal potichu vzlykat, bolelo ho to. Teta Petunie vyjekla leknutím a odhrnula si peřinu. Všimla si Harryho, jak pláče na zemi u okna.
"Harry?!" vykřikla a probodávala ho pohledem. "Co ty tady děláš?!" vyjela na něj a přistoupila k němu.
"Já..já...mě se zdál ten zlý sen" vzlykal Harry a tiskl si ruce k hlavě.
"Jaký sen? Proč jsi přišel jako sem?" probodávala ho pohledem teta Petunie.
"Ten s tím ošklivým zeleným světlem, jak..jak tam nějaká žena křičela a pak se tam někdo ošklivě smál... Bojím se toho.." plakal Harry. Teta Petunie ho postavila na nohy a narovnala židli, která stále ležela na zemi.
"Vždyť to byl jen sen! Co ale děláš tady?!" vykřikla. Z jejího hlasu šel strach.
"Bál jsem se..Bylo mi horko, asi mám horečku, teto Petunie" vzlykl.
"Ty mě neustále něčím otravuješ!" řekla teta a chtěla ho vyvést z ložnice. Když v tom se strýček Vernon protáhl a otevřel oči. Harry věděl, že je zle.
"Petunie? Co se děje?" zeptal se strýc Vernon.
"Tady Harry mě přišel otravovat!" začala si stěžovat teta Petunie.
"Cože? Ty kluku jeden! Ty nás nenecháš nikdy v klidu spát?!" rozzlobil se strýc.
"Já.. já jsem se bál, strýčku Vernone. Zdál se mi ošklivý sen...o tom zeleném světle" začal znovu plakat Harry.
"Už zase to zelený světlo?! Petunie, ten kluk není normální!" vykřikl Vernon.
"Strýčku Vernone... kde jsou vlastně moji rodiče? Zdálo se mi o mamince" vzlykl Harry a doufal, že mu strýček už konečně odpoví. Strýc Vernon se podíval na tetu Petunii a teta kývla.
"Tvoji rodiče se zabili při bouračce. Měl by jsi být vděčný za to, že tě tu už skoro čtyři roky vychováváme a chováme se k tobě jako k vlastnímu synovi! Teď jdi spát, ráno si o tom, že jsi nám sem vtrhnul do ložnice, ještě popovídáme!" řekl rozhodně strýc Vernon a zalezl zpět do postele a teta Petunie jak by smet.
"Strýčku Vernone, ale -"
"VEN! Vypadni, kluku jeden zatracenej!" zaburácel strýc Vernon, zvedl se, strčil do Harryho a přibouchl za ním dveře. Harry se díval na bílé velké dveře a všechno se mu pletlo hlavou. Takže nemá maminku ani tatínka, navždycky. Pomalu sešel v té strašné tmě dolů do přístěnku. Připadal si úplně ztracený a bezmocný. Nemá rodiče a už je nikdy nebude mít. Jsou mrtví, říkal to přeci strýček Vernon. Harry si sundal brýle a položil si je na poličku nad postelí. Lehl si na bok a deku si přehrnul přes hlavu. Opět ho přemohl pláč. Nechápal to - proč ho nemají rádi? Udělal jim snad něco špatného? Jednou převrhl tetin porcelánový servis, aniž by se ho dotkl, tak asi proto. Mají na něho teď určitě vztek, dospěl k závěrečnému rozhodnutí Harry. Ale jakto, že dokázal pohnout věcí, kterou se ani prstem nedotkl?
Oči se mu klížily a Harry už neměl sílu dál přemýšlet. Vzpomněl si na tu nádhernou hvězdu na obloze a pomalu usnul do neklidného spánku.

*První jednorázovka - líbila se?

Kris

Na téma Harry Potter.

16. december 2012 at 17:37 | Kristý.

Série

Co všechno se stalo poté, co byl Voldemort poražen? Ginny si vše detailně zapisovala do deníku. Jednou si ale deníku musela její dcerka všimnout.

Postavy: Ginny Weasleyová (Potterová), Harry Potter, Albus Severus Potter, James Sirius Potter, Lily Lenka Potterová, Hermiona Grangerová (Weasleyová), Ron Weasley, Rose Weasleyová a další
Aktuální počet kapitol: 0
Hlavní role: Ginny-Harry, Lily-Rosie

1. ........................................6. ..................................................11.
2. ........................................7. ..................................................12.
3. ........................................8. ..................................................13.
4. ........................................9. ..................................................14.
5. .......................................10. .................................................15.


(další podívky na pokračování přibudou.)

Jednorázovky

Malému Harrymu Potterovi jsou teprve čtyři roky, když se dozví, jak zemřeli jeho rodiče. Harryho ovšem stále pronásleduje sen plný zeleného světla a křiku nějaké ženy.
Informační článek + nápad

16. december 2012 at 10:10 | Kristý. |  News about site
Num quarto branco: Harry Potter Jewellery Collection - The beginning
Zdravím ;D
Jsem tu teď jen narychlo, proto vás chci seznámit s nějakými novinkami. Dneska už konečně nastavím zimní design (jo, konečně). Pracovala jsem na něm teď asi jen patnáct minut. Chci tentokrát hodně jednoduchý a světlý, takže nebude tam propracovaný jako tento podzimní. Jop, patnáctiminutová práce :D I tak ale doufám, že i když je jednoduchý, bude se vám - snad?- líbit.
Tak fajn. Další novinka. Určitě mnoho z vás četlo Harryho Pottera a Relikvie smrti. Mimochodem, úžasná knížka, že?♥ Kdo nečetl, tak si myslím, že alespoň někdo viděl filmy. No nic, prostě mě napadl jeden celkem podivnej ujetej nápad. Napadlo mě, že bych napsala něco jako povídku nebo příběh o tom, co se stalo po bitvě v Bradavicích. Samozdřejmě by to bylo strašně amatérský, ale chci to napsat tak, jak bych si to představovala, co se stalo poté. Na konci knížky je epilog 'O devatenáct let později' - z toho bych vycházela. Nevím, jestli je to dobrý nápad nebo špatný, každopádně toužím něco takového napsat. Bylo by to tedy hodně amatérské, ale což.
A poslední novinka je taková, že přibude jedna rubrika s jednorázovými příběhy. Mám napsané zatím dva krátké a myslím si, že by se vám možná mohly líbit. Možná by některé taky byly ze soudku Harryho Pottera :D Já vím, jsem tím příběhem strašně posedlá a prakticky jsem na těch všech knížkách dokonale závislá. Bože, jak někdo může napst něco tak úžasně kouzelného jako Rowlingová? To nechápu :D Tak dobře, jdu nastavit design. Napište mi prosím do komentářů svůj názor na ty moje nápady, moc to ocením.

Kris

Outfit 1.2

11. december 2012 at 19:03 | Kristý. |  Polyvore
*Christmas Time*
Outfit 1.2
Už takový trochu vánočnější polyvore outfit. Skládá se prakticky jenom z mikiny a džínsů, což mi přijde v zimě celkme praktické. Tmavý kabát se v zimě hodí a kabela ladí s hnědýma botama na podpaku.

Dále jsem jako zvolila červenou šálu i čepici, která podle mě sedí k celému outfitu.

Jako doplňky jsou tam moustache prsten a jednoduché černé naušnice. Nehty jsou moc pěkné s další moustache motivem ;D.

No, a proč vůbec ten svetřík se sněhulákem? Prostě mi přijde strašně roztomilý.. I s tímto svetříkem se dá místo té mikiny kombinovat ;).

Mě osobně se outfit moc líbí a klidně bych si ho na sebe vzala. Hlavně teď v zimě. Á ten svetřík je boží, prostě :D

Kris.

Let it snow!^^

11. december 2012 at 16:44 | Kristý. |  Diary
christmas, city lights, pink, pretty, snow, winter - inspiring picture on Favim.com
Hey kids! Jaký byl den? U mě tedy naprosto skvělý. Až na písemku z matiky, kterou jsem absolutně projela, ale jinak bylo všechno krásný. Miluju předvánoční dny! Musí se ale uznat, že je chvilkama pěkná zima, tedy hlavně ráno, když jdu na nádraží.. To mám někdy pocit, že umrznu. I tak je to vážně nádherný, všude ten sníh...ale když vám asi třikrát zaletí sněhová koule za krk, tak teda moc nádherný to není, to uznejte :D no jo, dnešek. Učitelka si vymyslela, že půjdem bobovat. Nebobovali jsme - celou cestu tam i zpátky po nás všichni házeli sníh, takže dneska nemám ten sníh moc v lásce. Už jen dva týdny do Vánoc, strašně to uteklo! Nedávno ještě byl srpen :D Nedalo by se říci, že bych se nějak extra těšila, protože moje peněženka zrovná trpí asi nejvíc z celého roku. Opět jen detail. Já miluju Vánoce.
Přemýšlela jsem, že když už se ta zima, tak by jsem si mohla udělat nový zimní kabátek pro blog. Už jsem si vybrala obrázky, takže to ted budu muset nějak originálně zpracovat. Chci ho udělat lepší, než tento podzimní. Takže asi do konce týdne čekejte, že to tu bude kapánek jiné.
Dneska ještě udělám nějakou inspiraci a možná se dočkáte i povídky. Těšim se na ní, protože mám už perfektně rozmyšlený děj a konečně víc, co vůbec budu psát. Ano, tohle je konec článku, byl to opět nanicovatý nudný informační článek, kterej nikoho nezajímá :D No nic, já se klidim - musim jít na flétnu.

Zatím, Kris.

Stačilo by :D

10. december 2012 at 22:46 | Kristý. |  News about site
Google Image Result for http://www.deviantart.com/download/149815306/Oh__Goyle_RULES_by_pettyartist.jpg
Hi darlings!
S donucením kamarádek už zase začnu blogovat (poděkujte jim :D). Jsem ráda, že jsem zpátky. Ale upřímně? Nechtělo se mi ještě vracet. Úplně jsem na blog zapomněla, a to nekecám. Barča mě nakonec donutila - dnes dopoledne ve škole, že? Nebo Míša. Nevím, jestli jste rádi, že jsem zpátky nebo naopak, ale to na tom nic nemění. Mě se jen tak nezbavíte prostě ;P
A co se vlastně za tu dobu,c o jsem tu nebyla událo? Zaprvé, mám ofinu :D ano, s tím jsem se musela pochlubit. Zadruhé, stala jsem se strašnou závislačkou na knížkách s Harrym Potterem. Ách, miluju ty knížky a filmy! S kamarádkama hrajeme už delší dobu takovou hru, že přiřazujeme postavy z Harryho lidem z běžného života. Například Céďa (Cedric) nebo Venca (Vincent Crabbe). A kdo jsem já? Jsem Gregory Goyle, těší mě. No nic, je to úchylný no.

Nicméně, dámy za to můžou, že jsem se vrátila na blog. Zítra napíšu nějaký smysluplný článek a opět se vrhnu do povídky. Teď jdu spát :P

Kris
...........|||